Shitet toka afër plazhit // The land for sale near from beach  // الأرض للبيع قريب من البحر

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet toka afër plazhit në pishporo, darëzezë // Fier, Shqipëri.

Kodi i tokës: Nr36

►Lokacioni: https://goo.gl/maps/575vwvxQn4rig4VC7

►10000 m2 dhe 7300 m2

►Rruga e asfaltuar, dhe kyçja në autostradë rreth 7km

►Distanca mes plazhit dhe tokës është 1.5km

►Çmimi: 9 euro /m2

► +383 45 117 118 whatsApp dhe email: [email protected]

(Poashtu kemi tokë në Vlorë, 30m nga plazhi 5000 deri 25000 m2 me numër prone 33)

______________________________________________

English:

The land for sale near from beach of darzeza pishporo, Fier city

►Property nr36

►Location: https://goo.gl/maps/575vwvxQn4rig4VC7

►Surface: 10000 m2 and 7300 m2 (All 17300m2)

►Good roud and the opening of highway is near about 7km

►The beach is 1.5km from a land.

►Suitable for turism investment.

►The price: 9 euro/m2

►Contact: +383 45 117 118 whatsApp and email: [email protected]

(Also we have other land in Vlora 5000 to 25000 m2, with property nr: 33)

______________________________________________

Arabic:

الأرض للبيع قريب من البحر في ألبانيا

رقم العقار: ٣٦

المساحة: من ١٠٠٠٠متر إلى ١٧٠٠٠متر.

الأرض لديها طريق جيد كما في الصورة, و الطريق السريع قريب منها نحو ٧ كيلوا.

البحر قريب ب ١.٥ كيلوا فقط

جيد للإستثمار

الثمن: ٩ يورو لمتر واحد

الإتصال في واتس آب: ٠٠٣٨٣٤٥١١٧١١٨

البريد الإلكتروني[email protected]

أأيضا عندنا أرض آخر أقرب من البحر ب٣٠ متر فقط بمساحة من ٥٠٠٠ إلى ٢٥٠٠٠ متر,رقم تلك العقار ٣٣, إتصل بنا

Adresa

Detaje

Updated on September 22, 2020 at 1:15 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri