Shitet Trualli 14.5 ari në Llapllasellë

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet Trualli 14.5 ari në Llapllasellë

►Kodi: Nr35

►500m nga Restorant Tropicana, 2km nga Magjistralja, 5km nga Albi Mall

►Lokacioni: https://goo.gl/maps/oVxCUe9pAoY7VEzU8

►Çmimi i volitshem.

045 117 118   /   049 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe Merrjep

Adresa

Detaje

Updated on November 18, 2020 at 9:44 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri