Shitet toka 2 Hektarë në Herticë, komuna e Podujevës  🌎

 • 0
Herticë, Herticë, Hërticë, Municipality of Podujeva / Podujevo, Kosovo, Hërticë, Municipality of Podujeva / Podujevo, Kosovo
Shitet
Herticë, Herticë, Hërticë, Municipality of Podujeva / Podujevo, Kosovo, Hërticë, Municipality of Podujeva / Podujevo, Kosovo
 • 0

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR34
 • Mbi 1 hektar
 • Lloji i pronës
 • 2

Përshkrimi

Shitet toka 2 Hektarë në Herticë, komuna e Podujevës  🌎

 

▶ Kodi: NR34

🚩 Adresa: Podujevë, fshati Herticë

📍 Lokacioni satelitor: Herticë, Podujevë

 

Përshkrimi: ⤵

 

📐 Sipërfaqja: 2 Hektarë e 9 Ari  ✅ 

↕ mbi 500 metra gjatësia ↕  |  ⏮ mbi 40 metra gjerësia ⏭

🔷 Toka ndodhet në fshtain Herticë komuna e Podujevës, afër fabrikës së përpunimit të ujit, të ujësjellsit rajonal ’’Prishtina’’

🔷 Në të ndodhet një shtëpi 1 katëshe, toka është e përshtatshme për bujqësi, ka rrugën e asfaltuar, rrymën, ujin

🔷 Toka është me perspektivë pasi edhe një kompani Angleze ka marrë licencën për kërkime për Ari në fshatin Herticë dhe ky aspekt ia ngrite vlerën edhe më shumë

🔷 Podujeva është larg 11km (20 minuta), kurse Prishtina 30km(40 minuta)

🔷 Dokumentacioni i kompletuar  ✅

📌 Çmimi:  me marreveshje 

 

H.D

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118    ViberWhatsAppTelegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Hërticë, Municipality of Podujeva / Podujevo, Kosovo
 • Qyteti Herticë
 • Lagjja Herticë
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 24, 2023 at 1:03 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR34
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 2 m²
 • Lloji i pronës: Mbi 1 hektar
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
B S
 • B S

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
B S
 • B S