Shtëpia në Shitje në Llapllasellë

 • 106,000€
 • 106,000€
Llapllasellë, Llapllasellë, Laplje Selo, Municipality of Gračanica / Graçanica, Kosovo, Laplje Selo, Municipality of Gračanica / Graçanica, Kosovo
Shitet
Llapllasellë, Llapllasellë, Laplje Selo, Municipality of Gračanica / Graçanica, Kosovo, Laplje Selo, Municipality of Gračanica / Graçanica, Kosovo
 • 106,000€
 • 106,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR32
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 7

Përshkrimi

Shtëpia në Shitje në Llapllasellë 🏡

 

🔷 Kodi: NR32

🚩 Adresa: Llapllasellë

 

Renditja: ⤵

 

📐 Sipërfaqja: 7️⃣ Ari Trualli, kurse shtëpia 8️⃣5️⃣ m²  ✅

🔸 Salloni, kuzhina, 2️⃣ dhoma të gjumit, depo dhe banjo ✅

📌 Prishtina larg 10 minuta, 7.5km ✅ 

🔵 Çmimi: 106,000 €  (diskutohet) ✅ 

 

B.S

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   ViberWhatsAppTelegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Laplje Selo, Municipality of Gračanica / Graçanica, Kosovo
 • Qyteti Llapllasellë
 • Lagjja Llapllasellë
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 14, 2023 at 2:21 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR32
 • Çmimi: 106,000€
 • Madhësia e pronës: 7 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
B S
 • B S

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
B S
 • B S