Shiten parcelat në Makresh të Epërm

 • 1,200€
 • 1,200€
Makresh i Epërm, Dragancë i Vjetër, Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo, Dragancë i Vjetër, Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
Shitet
Makresh i Epërm, Dragancë i Vjetër, Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo, Dragancë i Vjetër, Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • 1,200€
 • 1,200€

Pasqyrë e përgjithshme

 • Mbi 1 hektar
 • Lloji i pronës
 • 1.94

Përshkrimi

Shiten parcelat në Makresh të Epërm

Komuna e Novobërdës  ✅

 

▶ Kodi: NR31

🚩Adresa: Makreshi i Epërm

 

📐 Sipërfaqja: 1 Hektarë e 94 e Ari

🔷 Shiten të gjitha ose ndahen në parcela  ✅

📜 Dokumentacioni: Fleta Poseduese ✅

Info shtesë: Vend i përshtatshëm për ndërtimin e vilave. Parcelat ndodhen në pozitë të favorshme, Gjilani larg 13km, kurse Prishtina 44 km   

Në atë zonë të Makreshit të Epërm tani më vetëm se janë ndërtuar disa lagje dhe ka potencial të madh  

Për shkak të perspektivës që ka vlera i ngritet çdo ditë. Mos hezitoni …  ✅

 

🔹Çmimi: 1200 € Ari (diskutohet)

 

B.S

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   ViberWhatsAppTelegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Dragancë i Vjetër, Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • Qyteti Makresh i Epërm
 • Zip/Postal Code 16000
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 11, 2023 at 2:40 pm
 • Çmimi: 1,200€
 • Madhësia e pronës: 1.94 m²
 • Lloji i pronës: Mbi 1 hektar
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
B S
 • B S

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
B S
 • B S