Shitet toka 38 – 77 ari në Vrellë te aeroporti

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Kodi: Nr30

►Përballë pistës së garave, siç shihet në foto.

►Mbi truall fillon mali i shtetit menjëherë.

►Ajri i pastër. vend i qetë shumë i përshtatshëm për banim.

►Sip:77 ari ose përgjysmë.

►2km nga Sllatina, 10 km nga Fushe Kosova

►Çmimi: Sipas marrëveshjes.

045 117 118     049 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep.

__________________________________

English:

Land parcel for sale in Vrella near aeroport. 3800-77000 meters. And montain near.

Adresa

Detaje

Updated on August 22, 2020 at 9:29 am

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri