Shitet trualli në Fshatin Prugovc  10 km nga Prishtina 🏞 

 • 4,000€
Prishtinë, Prugoc, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo, Prugoc, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo
Shitet
Prishtinë, Prugoc, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo, Prugoc, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo
 • 4,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR3
 • Tokë në rrugë magjistrale
 • Lloji i pronës
 • 10000

Përshkrimi

Shitet trualli në Fshatin Prugovc 10 km nga Prishtina 🏞 

 

➡ Kodi:3

Trualli gjindet në rrugen kryesore që lidhet me magjistralen Prishtinë – Podujevë dhe Milloshevë,
Trualli ka 1 hektar tokë, është shumë e përshtatshme për banim dhe veprimtari biznesore

Posedon infrastrukturën e nevojshme( rrymën, ujin, kanalizimin )

 

🔷 Çmimi : 4000 € për ari 

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 

 

 • Adresa Prugoc, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10520
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 19, 2023 at 3:35 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR3
 • Çmimi: 4,000€
 • Madhësia e pronës: 10000 m²
 • Lloji i pronës: Tokë në rrugë magjistrale
 • Statusi i pronës: Shitet

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D