Shiten 12.8 ari truall në lagjen Ulpiana e re, Prishtinë (Kodi: Nr29)

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

 

►Në rrugën përballë banesave të pacollit në Hajvali

►Sip: 12.8 ari

►Çmimi: 83 mij euro (6484 euro për ari). Infrastruktura jo e kompletuar.

(Janë edhe 6 troje në afërsi me infrastrukturë të kompletuar nga 4.5 dhe 5 ari, me çmim 8000 deri 8500 euro për ari. Kliko këtu për ti parë)

045 117 118 / 049 117 118 / 044 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep

Adresa

Detaje

Updated on October 21, 2020 at 3:54 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri