Nr28 Shitet toka përballë restaurant California Milloshevë

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

►Kodi i tokës: Nr28
►E përshtatshme për biznes, banim…
►Sip: 25 ari, gjerësia 32 metra.
►Nga magjsitralja 430 metra, rruga e asfaltuar
►Çmimi: Sipas marrëveshjes.

Kontakt
045 117 118 044 117 118
049 117 118 048 117 118
[email protected]
Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep

Adresa

Detaje

Updated on September 16, 2020 at 2:15 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri