Shiten Parcelat në Prekoc dhe Zebincë të Novobëdrës

 • 1,500€
 • 1,000€
Prekoc, Prekoc, Prekovce, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo, Prekovce, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
Shitet
Prekoc, Prekoc, Prekovce, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo, Prekovce, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • 1,500€
 • 1,000€

Pasqyrë e përgjithshme

 • Tokë / Parcelë
 • Lloji i pronës
 • 15

Përshkrimi

Shiten Parcelat në Prekoc dhe Zebincë të Novobëdrës

 

▶ Kodi: NR27

🚩Adresa: Novobërdë, Prekoc, Zebincë

 

📐 Sipërfaqja: nga 7 deri 15  Ari

🔷 Shiten të gjitha ose ndahen në parcela  ✅

🔷 Infrastruktura: Rryma, uji, interneti, rruga e asfaltuar deri afër parcelave  ✅

📜 Dokumentacioni: Fleta Poseduese ✅

ℹ Info shtesë: Infrastruktura e kompletuar, vend i përshtatshëm për ndërtimin e vilave

Parcela ndodhet në pozitë të favorshme, Prishtina larg 34km, kurse Gjilani 14 km

 

🔹Çmimi: 1500 € Ari në Prekoc

🔸Çmimi: 1000 € Ari në Zebincë

 

B.S

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   ViberWhatsAppTelegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Prekovce, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • Qyteti Prekoc
 • Zip/Postal Code 16000
 • Lagjja Prekoc
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 5, 2023 at 10:28 am
 • Çmimi: 1,500€
 • Madhësia e pronës: 15 m²
 • Land Area: 15 m²
 • Lloji i pronës: Tokë / Parcelë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
B S
 • B S

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
B S
 • B S