Shitet toka prej 4.12 Hektarë dhe një shtëpi me 5 ari oborr  në Vitomiricë, Pejë

 • 3,000€
 • 3,000€
Vitomirice, Pejë, QMF Vitomiric, Hasan Muratagić, Vitomiricë, Municipality of Peja, 30090, Kosovo, QMF Vitomiric, Hasan Muratagić, Vitomiricë, Municipality of Peja, 30090, Kosovo
Shitet
Vitomirice, Pejë, QMF Vitomiric, Hasan Muratagić, Vitomiricë, Municipality of Peja, 30090, Kosovo, QMF Vitomiric, Hasan Muratagić, Vitomiricë, Municipality of Peja, 30090, Kosovo
 • 3,000€
 • 3,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR23
 • Tokë / Parcelë
 • Lloji i pronës
 • 5

Përshkrimi

Shitet toka prej 4.12 Hektarë dhe një shtëpi me 5 ari oborr  në Vitomiricë, Pejë

 

▶ Kodi: Nr:23

🚩Adresa: Pejë, Vitomiricë, rruga për tek ’’Sanxhak Xhamia’’ Vitomiricë

📍Lokacioni: https://goo.gl/maps/5HZ5YkQ1imbx32667 (parcela prej 4.12 hetkarëve)

 

✨ Shitet toka prej 4.12 Hektarë  në Vitomiricë ✨

🔶 Vitomiricë, rruga Pejë – Mitrovicë, kthesa te stacioni i policisë, te xhamia e boshnjakëve.

📌 Parcela prej 4.12 Hekatrë, mund të shitet ose ndahet edhe në parcela më të vogla për shitje  📌

📌 Distanca ndërmjet trojeve prej 4.12 Hektarë dhe shtëpis me 5 ari oborr është afërsisht 500 metra 📌

 

✏ Kushtet që ofron kjo lagje ⤵


🔹 Rrugë e gjerë 6 deri 7 metra  ✅
🔹 Trotuar për këmbësor  ✅
🔹 Shtylla me ndriçim  ✅
🔹 Stadium futbolli  ✅
🔹 Xhami  ✅
🔹 Vend i rrafshët, bjeshkët afër, ajri i pastërt  ✅
🔹 Qasje në dy rrugët, në rrugën e Mitrovicës, dhe të Rozhajës  ✅

🔸 Çmimi: 3000 € për Ari (diskutohet)

 

 

✨ Shitet Shtëpia me 5 ari tokë në Vitomiricë ✨

▶ Shtëpia është e pajisur me leje ndërtimore dhe toka me dokumentacion të rregullt 📜

🔸 Shtëpia ka 5 ari tokë

🔸 Kati përdhesë ka:  |  Sallon me kuzhinë  |  1️⃣ dhomë të gjumit  |   1️⃣ banjo |   1️⃣ garazhë  |

🔸 Kati 1 ka:  |  3️⃣ dhoma të gjumit  |  1️⃣ banjo |  2️⃣ ballkona  |

🔸Shtëpia është një katëshe me ndërtim të vrazhdë

🔷 Çmimi: 60.000  €  (për shtëpinë me 5 ari

 

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   ViberWhatsAppTelegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa QMF Vitomiric, Hasan Muratagić, Vitomiricë, Municipality of Peja, 30090, Kosovo
 • Qyteti Pejë
 • Zip/Postal Code 30090
 • Lagjja Vitomirice
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:09 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR23
 • Çmimi: 3,000€
 • Madhësia e pronës: 5 m²
 • Land Area: 4.12 m²
 • Lloji i pronës: Tokë / Parcelë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D