Shitet toka 65 ari te shkolla në Vitomiricë // Pejë

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Kodi: Nr22

►Toka gjindet afër shkollës fillore dhe fabrikës Bebita. Siç edhe shifet në foto.

►Sip: 65 ari nuk ndahet në pllace, dhe shtëpia 1 katëshe.

Çmim i volitshëm: 216 mij e 500 euro. (65 ari nga 3100 euro, dhe 15000 shtëpia.) Në lagje çmimi për ari sillet 4500 deri 5500.

045 117 118  –  049 117 118

044 117 118  –  048 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në MerrJep

 

Shiko toka tjera në Pejë:

♦Katër hektarë në Novosellë.► Më shumë info.

♦ 5-60 ari në Vitomiricë-Novosellë.► Më shumë info.

♦5 ari dhe 3 ari te rrethi i Vitomiricës, 300 metra nga rruga kryesore.

 

 

Adresa

Detaje

Updated on May 28, 2020 at 4:32 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri