Shiten 2.62 Hektar tokë dhe 1.82 Hektar mal në Novosellë // Pejë

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Kodi: Nr21

Shiten Pllacet në Vitomiricë, mas Hotel Antika, te pompa Shell:

►2 Hektar e 62 ari
►1 Hektar e 27 ari Mal
►55 ari Mal

Çmimi: 450 mijë euro.

045 117 118  –  049 117 118

044 117 118  –  048 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në MerrJep

 

Shiko troje të tjera në Pejë:
►Novosellë: 60 ari (kjo ndahet ne troje 5 deri 60 ari) Më shumë info.
►Poashtu poshtë në Vitomiric afër shkollës dhe fabrikës bibita 65 ari me shpi Më shumë info.

Adresa

Detaje

Updated on May 28, 2020 at 4:30 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri