Shitet toka në Prishtinë te Panairi Ndërkombëtarë 

 • 11,000€
 • 11,000€
Prishtinë, Shkabaj, Municipality of Pristina, Kosovo, Shkabaj, Municipality of Pristina, Kosovo
Shitet
Prishtinë, Shkabaj, Municipality of Pristina, Kosovo, Shkabaj, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 11,000€
 • 11,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR21
 • Tokë / Parcelë
 • Lloji i pronës
 • 20

Përshkrimi

Shitet toka në Prishtinë te Panairi Ndërkombëtarë 🏞

Shiten vetëm 20 Ari ose  Komplet 72.30 Ari  ✅ 🔥

 

🚩 Kodi: Nr21

📌 Adresa: Prishtine, Shkabaj, te Salla e Panaireve

📍 Lokacioni satelitor https://goo.gl/maps/fPsV5gxJ3ynMk3gCA  

 

📐  Sipërfaqja: 20 Ari 🏞

▶ Toka ka Asfalltin larg 50 metra | Rrymë 💡 50 metra larg | Internet 📶 50m larg |Ujë 💧| ⚠️ Kanalizim nuk ka 

Është zonë ekonomike  shumë e volitshme, e destinuar për veprimtari biznesore

Është afër Sallës së Panaireve https://goo.gl/maps/KCi4NeYqYgfL5U8C7  dhe KF Kosova

✏ Ka fletë poseduese 📜

✅ Çmimi: 11.000 për  Ari 🔥

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Shkabaj, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on November 12, 2022 at 11:15 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR21
 • Çmimi: 11,000€
 • Madhësia e pronës: 20 m²
 • Lloji i pronës: Tokë / Parcelë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D