NR20 Shiten 8 hektarë plantacion me molla, mjedra… (Vushtrri)

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shiten 8 hektarë plantacion me molla, mjedra dhe kultura të tjera bujqësore

Toka gjindet në komunën e Vushtrrisë në mes fshatrave Samadrexhë, Ceceli dhe Studime e epërme.

Kodi:20

►5 Hektar me 11 mij trupa molla, janë tre lloje mollash: Delishes i kuq, Delishes i artë, dhe Grean Smith.

►2 Hektar mjedra.

►1 Hektar kultura të përziera bujqësore.

►I pajisur me bazen 10×5 dhe shtëpizë, mbikqyret nga kamera (360*) dhe alarmi 24 orë.

►Toka ka të ardhura vjetore nga subvencionet e ministrisë së bujqësisë.

►Lokacioni: https://goo.gl/maps/jfNBQGMMuXGesQZd7

Çmimi i volitshëm.

Kontakt:

045 117 118    049 117 118
044 117 118    048 117 118
[email protected]

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në MerrJep

Toka/Troje të tjera anë e mbanë Kosovës

Adresa

Detaje

Updated on June 2, 2020 at 6:50 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri