Shitet Toka afër lagjës Marigona dhe Autostradës  Prishtinë – Ferizaj

 • 1,600€
 • 1,600€
Marigona, Preoc, Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo, Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo
Shitet
Marigona, Preoc, Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo, Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo
 • 1,600€
 • 1,600€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR20
 • Tokë / Parcelë
 • Lloji i pronës
 • 110

Përshkrimi

Shitet Toka afër lagjës Marigona dhe Autostradës  Prishtinë – Ferizaj 🛣

 

▶ Kodi: NR20

🚩 Adresa: afër lagjës Marigona

📍 Lokacioni satelitor: https://goo.gl/maps/fkET8WVJyci36XVT8

 

Përshkrimi: ⤵

 

📐 Trualli me sipërfaqe prej 110 Ari  ✅ 

↕ afër 250 metra gjatësia ↕  |  ⏮27/75 metra gjerësia ⏭

🔷 Toka ndodhet afër lagjës Marigona ✅

🔷 Shitet e tëra ose ndahet në parcela  ✅

🔷 Dokumentacioni i kompletuar  ✅

 

📌 Çmimi: 1600 €  për  Ari  

 

B.S

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118    ViberWhatsAppTelegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo
 • Qyteti Preoc
 • Zip/Postal Code 35000
 • Lagjja Marigona
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 15, 2022 at 2:18 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR20
 • Çmimi: 1,600€
 • Madhësia e pronës: 110 m²
 • Lloji i pronës: Tokë / Parcelë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D