Shitet Toka dhe shtëpia në Magjistralën Prishtinë – Ferizaj, Preoc

 • 15,500€
 • 15,500€
Preoc, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo
Shitet
Preoc, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo
 • 15,500€
 • 15,500€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR18
 • Vendbanim
 • Lloji i pronës
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 66

Përshkrimi

Shitet Toka dhe shtëpia në magjistralën Prishtinë – Ferizaj, Preoc 🛣

 

▶ Kodi: NR18

🚩 Adresa: Prishtinë, Preoc, rruga: Nebojsha Denic, afër dyqanit Day to Day

 

 

Përshkrimi: ⤵

 

📐 Trualli me sipërfaqe prej 66 Ari  ✅ 

🔷 Toka ndodhet në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, Preoc, 8 km (15minuta) larg nga Prishtina  ✅

🔷 Ka infrastrukturen e kompletuar  ✅

🔷 Shitet e tëra dhe nuk ndahet në parcela  ✅

🏡 Shtëpia: 250m² ✅

🔶 Oborri i rrethuar me tel është afërsisht 35 ari

🔶 Përdhesa + 2 kat  | 6️⃣ dhoma të gjumit | sistemi i ngrohjes qëndrore ✅

 

🔷 Dokumentacioni i kompletuar  ✅

📌 Çmimi: 15500€  për  Ari  ✅  

 

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118    ViberWhatsAppTelegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo
 • Qyteti Preoc
 • Zip/Postal Code 35000
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 28, 2022 at 4:45 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR18
 • Çmimi: 15,500€
 • Madhësia e pronës: 66 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Lloji i pronës: Vendbanim
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D