Shitet toka  në  Zonën Industriale, magjistralën Prishtinë – Ferizaj

 • 25,000€
 • 25,000€
Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo, Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo
Shitet
Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo, Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo
 • 25,000€
 • 25,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR13
 • Tokë / Parcelë
 • Lloji i pronës
 • 112

Përshkrimi

Shitet toka  në  Zonën Industriale, magjistralën Prishtinë – Ferizaj 🛣

 

▶ Kodi: NR13

🚩 Adresa: magjistralja Prishtinë – Ferizaj, tek InterEX, AutoMita

📍 Lokacioni satelitor: https://goo.gl/maps/iTqETAHzfR4fPvme8

 

Përshkrimi: ⤵

 

🔷 Zonë Industriale 

📐 Trualli me sipërfaqe prej 112 Ari  ✅ 

↕ 370 metra gjatësia ↕  |  ⏮ 30 metra gjerësia ⏭

🔷 Toka ndodhet në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, Zona Industriale  8 km (10 minuta) larg nga Prishtina  ✅

🔷 Ka infrastrukturen e kompletuar  ✅

🔷 Shitet e tëra dhe nuk ndahet në parcela  ✅

🔷 Dokumentacioni i kompletuar  ✅

📌 Çmimi: 25,000€  për  Ari  (diskutohet)

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118    ViberWhatsAppTelegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo
 • Zip/Postal Code 35000
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:05 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR13
 • Çmimi: 25,000€
 • Madhësia e pronës: 112 m²
 • Lloji i pronës: Tokë / Parcelë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D