NR:12 Shitet toka 1.72 hektarë në Bardhosh – Prishtinë

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet toka në Bardhosh 1.72 hekter.
►Kodi:12
►Me tri rrugë, nga rrethi i autostradës, nga bardhoshi, dhe nga Prugovci, Rruga Milloshev-Besi.
►Toka gjendet përballë fabrikës së mishit.
►►Çmimi shumë i volitshëm.
045 117 118    049 117 118
044 117 118    048 117 118
Na ndiqni në Facebook  👍
Na ndiqni në MerrJep
________________
English:
►The land for sale, in Bardhosh, near from Capital City Prishtina 5 km.
►Suitable for Magazine, investment, etc
►The surface: 1.72 Hectares
►Thre rouds send you to the land.
►The highway near 1 km.
►►Very Good Price.
_________________
Arabic:

الأرض للبيع, قريب من العاصمة ٥ كيلوا.◄
السطح: ١٧٢٠٠ متر.◄
مناسبة للتخزين, للإستثمار, لبناء البيوت…◄
الوصول إليها من ٣ جهات.◄
الطريق السريع قريب ١ كيلوا.◄
الثمن رخيص جدا, € ١٦ لمتر واحد, و أما عند الجار الثمن ٥٥ €◄◄

+38649273117 whatsApp

Adresa

Detaje

Updated on June 20, 2020 at 11:27 am

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri