Shitet trualli 3.79 ari në periferi të Prishtinës, Mramor 🛣

 • 0
Mramor, Municipality of Pristina, Kosovo, Mramor, Municipality of Pristina, Kosovo
Shitet
Mramor, Municipality of Pristina, Kosovo, Mramor, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 0

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Mramor
 • Tokë / Parcelë
 • Lloji i pronës
 • 379

Përshkrimi

Shitet trualli 3.79 ari në periferi të Prishtinës, Mramor 🛣

✨ Vend ideal dhe i qetë për të kaluar fundjavën me familje  ✨

 

🚩 Adresa: Prishtinë, Mramor

📍 Lokacioni satelitor: https://goo.gl/maps/FMgNdHYkFNGXhFmPA

 

Përshkrimi: ⤵

 

📐 Sipërfaqja: 3.79 Ari 

🔷 Toka ndodhet në fshatin Mramor, afër villa Riza, 17km larg nga Prishtina ✅

🔷 Hapsira është e rrethuar dhe ka bunar, me qasje në trafon e rrymës ✅

🔷 Lartësia mbidetare është mbi 1000 metra, lejohet ndërtimi për vilë ose hapsirë private për rekreacion ✅

📜 Prona ka fletën poseduese ✅

🔶 Çmimi: me marrëveshje

 

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   ViberWhatsAppTelegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Mramor, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:07 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Mramor
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 379 m²
 • Land Area: 379 m²
 • Lloji i pronës: Tokë / Parcelë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D