IPET ME QERA DYQANI NE MITROVIC I PERSHTATSHEM PER BISNESE SI MOBILJERI , CALLCENTER ETJ…

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

LSHOHET ME QERA DYQANI NE MITROVIC I PERSHTATSHEM PER BISNESE SI MOBILJERI , CALLCENTER ETJ…
>Kodi i shpalljes :ML01

> Adresa : RRUGA AHMET SELACI PERBALL SHKOLLES FILLORE ISMAIL QEMAJLI

>sip: 95m/2

> Kontrata: 1 vjeqare dhe me shum mvaret nga marrveshja

> i gatshem per bisnes

> Kontakti: 048117113

[email protected]

 

Adresa

Detaje

Updated on January 11, 2022 at 3:42 pm

Infot e kontaktit

S
Gëzim Ibishi
  • Gëzim Ibishi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Gëzim Ibishi
  • Gëzim Ibishi