Ipet Banesa me qira Gasonjerk perballXhamis se madhe mitrovic

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Kodi MB003

Ipet me qira banesa gasonjerk,

ndertim i Ri i Remo kom gjindet ne rrugen Ferat Dragaj te lagja e Doktorve saktesisht ne hymje te rruges perball Xhamis se madhe ne mitrovic

kati i 8t

Posedon dhomen e gjumit kuzhina Banjo Ashensor , nxemje

Banesa ne fjale eshte e re dhe e pa perdorun deri me tani

ka kuzhin dhe paisjet elektrike

lshohet me qira per afat te gjat .

shum thirrni ne nurat tan viber whatcapp telegram

Per me

Adresa

Detaje

Updated on January 18, 2022 at 4:27 pm

Infot e kontaktit

S
Gëzim Ibishi
  • Gëzim Ibishi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Gëzim Ibishi
  • Gëzim Ibishi