M98 Shitet Banesa tek Mati 1

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Kodi:M98

Shitet banesa 63 m2 dhe garazha me depo 17m2.

Cmimi mjaft i volitshem, ne total (banesa, garazha, bodrumi 63m2+17m2).

Adresa Mat 1., Rruga Muharrem Fejza, kati i IV-te (ndertim i VG construction)

Banesa eshte e mobiluar dhe ka ashensor.

 

Banesa ka:

Kuzhine me trapezeri dhe dhome ndeje (1 sallon me kuzhine)

1 Dhome te fjetjes

1 Banjo dhe 1 ballkon, korridori

 

Banesa eshte me leje ndertimore dhe te gjitha dokumentet e pronarit jane ne rregull.

►Çmimi: 55 000 € 

 

Kontakt AGJENTIN FISI per më shum detaje:

049 117 118

[email protected]

Adresa

Detaje

Updated on February 16, 2022 at 2:41 pm

Infot e kontaktit

S
Durim Bytyqi
  • Durim Bytyqi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Durim Bytyqi
  • Durim Bytyqi