M91 Shitet Banesa në Rr Muharrem Fejza.

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Banesa është afer Rruges B perball Cima Construction dhe Kawa Group, ne një pozite shum të mire.

 

Kodi:M91

 

Renditja:

Sallon

Kuzhin

►2 Dhomë gjumi

Banjo

Ballkon

Kati 5

 

Sipërfaqja:68m²

 

Çmimi:62000€ ( i diskutueshem ).

 

Kontakt

049 117 118

044 117 118

048 117 118

[email protected]

Adresa

Detaje

Updated on December 8, 2020 at 3:18 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri