Shtëpi luksoze me qira në Zllatar  🏬 🤩

 • 1,500€
 • 1,500€
Zllatar, Prishtinë, Zllatar, Prishtine, Prishtina 10000, Zllatar, Prishtine, Prishtina 10000
Me qira
Zllatar, Prishtinë, Zllatar, Prishtine, Prishtina 10000, Zllatar, Prishtine, Prishtina 10000
 • 1,500€
 • 1,500€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ-- M85
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 300

Përshkrimi

Shtëpi luksoze me qira në Zllatar  🏬 🤩

Kodi:M85

Lokacioni: https://goo.gl/maps/yGncUcqfivdXia556

 

Ofrohet për qira shtëpia me sipërfaqe 300m², e cila ndodhet në Zllatar lagje e qetë dhe me gjelbërim e orientuar nga lindja. 🏡 🌆

Shtëpia është super e mobiluar, dhe ka këtë renditje: ⤵

*️⃣ Përdhesa me qëndrimin ditor, kuzhinën me tryezari, wc. 

Kati 1️⃣: 3 dhoma gjumi njëra prej tyre Master Room (dhomë e madhe), banjo, ballkon

Kati 2️⃣: Hapësirë e madhe e cila mund të shfrytëzohet për punë, rekreacion, etj

✅ Ngrohja qëndrore me rrymë, poashtu ka garazhë dhe parking rrugor afër shtëpisë.

 

🔹 Çmimi: 1500  + depoziti

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Zllatar, Prishtine, Prishtina 10000
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Zllatar
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on November 22, 2022 at 11:08 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ-- M85
 • Çmimi: 1,500€
 • Madhësia e pronës: 300 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D