Shitet  banesa 65.74 m2 te Mati 1, kompleksi Residence 4

 • 56,500€
Mati 1, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Shitet
Mati 1, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 56,500€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - M60
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65.74

Përshkrimi

Shitet  banesa 65.74 m² te Mati 1, kompleksi Residence 4 🏬

 

Kodi: M60

Lokacioni: Mati 1, Residence 4

 

Renditja: ⤵

📐 Sip. 65.74m²

✅ Sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe depo

✅ Kati i 4️⃣, me lift

✅ Ngrohja me rrymë

✅ Pritet të perfundojë në vitin 2024

✅ Çmimi: 56,500 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Zip/Postal Code 10060
 • Lagjja Mati 1
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 13, 2023 at 9:44 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - M60
 • Çmimi: 56,500€
 • Madhësia e pronës: 65.74 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D