Shitet Banesa 3+1 në rrugën C, afër viva freshit  🏢

 • 1,200€
Rruga C, Pristina, Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Shitet Super ofertë
Rruga C, Pristina, Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 1,200€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - M43
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 120

Përshkrimi

Shitet banesa 3+1 në rrugën C, afër Viva Freshit  🏢

 

▶ Kodi: M43

🚩Adresa: Prishtinë, te rruga C, Enver Maloku

📍Lokacioni:https://goo.gl/maps/VCUZXojoewFxEiiHA

 

Renditja ⤵

 

📐 Sipërfaqja: 120m²

✅ Salloni me kuzhinë  | 3️⃣ dhoma të gjumit

✅ Banjo |  WC

✅ Ballkon

✅ Depo

✅ Kati 2️⃣ me lift

✅ Garazhë, depo

ℹ Info shtesë: Garazha dhe depot me çmim plus

🌇 Pamja nga jugu

🏗 Ndërtuesi: B&S Group

🔹Çmimi: 1200 €  për m²

 

B.S

 

 Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10060
 • Lagjja Rruga C
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 21, 2022 at 12:29 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - M43
 • Çmimi: 1,200€
 • Madhësia e pronës: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D