Shitet Banesa te Rruga C |M3

Rruga C, Prishtinë

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--M3
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 94.6

Përshkrimi

Shitet Banesa te Rruga C |M3

Lokacioni:Tek Rrethrrotullimi qe lidh rrugën A me rrugën Enver Maloku C dhe rrugën B me rrugën Muharrem Fejza.

Kodi:M3

Renditja:

Sallon

Kuzhin

2 Dhomë gjumi

Banjo

Ballkon

Kati 4

Banesa është para përfundimit, ndërtuesi VG Construction

 

Sipërfaqja:94.6m²

Çmimi:950€ per m² (nuk diskutohet)

Kontakt

049 117 118

044 117 118

048 117 118

[email protected]

Adresa

 • Qyteti Prishtinë
 • Lagjja Rruga C
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on August 19, 2022 at 11:46 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--M3
 • Madhësia e pronës: 94.6
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
 • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
 • haki.demiri