Shitet Banesa te Rruga C |M3

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet Banesa te Rruga C |M3

Lokacioni:Tek Rrethrrotullimi qe lidh rrugën A me rrugën Enver Maloku C dhe rrugën B me rrugën Muharrem Fejza.

Kodi:M3

Renditja:

Sallon

Kuzhin

2 Dhomë gjumi

Banjo

Ballkon

Kati 4

Banesa është para përfundimit, ndërtuesi VG Construction

 

Sipërfaqja:94m²

Çmimi:850€ per m², I negociushëm

Kontakt

049 117 118

044 117 118

048 117 118

[email protected]

Adresa

Detaje

Updated on April 24, 2021 at 8:45 am

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri