Lokal me qera tek Mati 1 🏬

 • 550€
 • 550€
Mati 1, Prishtinë, Prekazi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prekazi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
Mati 1, Prishtinë, Prekazi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prekazi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 550€
 • 550€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - M185
 • Dyqan / Lokal
 • Lloji i pronĂ«s
 • 1
 • Banjo
 • 90
 • m²

PĂ«rshkrimi

Lokal me qera tek Mati 1 🏬

 

Kodi:M185

Lokacioni: https://goo.gl/maps/Pr7k9ABJELT7bGFRA

 

âś… Sip. 90 m2

✅ Banjo, ngrohje, dhe parking. 

🏬 Lokal i ri me qera tek Mati 1, i pershtatshem per veprimtari te ndryshme afariste dhe me pamje te hapur dhe te ndritshme.

🔹 Çmimi:550€ + depoziti

🎏 Rr. Prekazi, kompleksi Valoni nr 3

 

A.D

 

Kontakt:+383 49 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 • Adresa Prekazi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti PrishtinĂ«
 • Zip/Postal Code 10060
 • Lagjja Mati 1
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on August 12, 2022 at 2:35 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - M185
 • Çmimi: 550€
 • MadhĂ«sia e pronĂ«s: 90 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Dyqan / Lokal
 • Statusi i pronĂ«s: Me qira

Detaje shtesë

 • Lokal me qera tek Mati 1 🏬:

Planet e dyshemesë

image

Description:
Lokal me qera tek Mati 1 🏬

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D