Banesë&Zyre me qera te Mati 1 

  • 280€
, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

  • Banesë
  • Lloji i pronës

Përshkrimi

Banesë&Zyre me qera te Mati 1 

►Kodi:M181

►Lokacioni:Mati 1, Rr. Beqir Kastrati, skaj rrugës kryesore HIG – Hoxha Invest Group

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Ballkon.

►Kati 3 me lift

►Sipërfaqja:84m²

►Info shtesë: Preferohet të lëshohet më shumë për zyre sa sa për banim, dhe me periudhë me të gjatë. Mundet me u mobilu vetëm dhoma e ndejës.

►Çmimi:280€+depozit.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

 

Adresa

Detaje

Updated on April 14, 2022 at 9:15 am
  • Çmimi: 280€
  • Lloji i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi