Banesë me qira 3+1 te Mati 1 

 • 550€
, , Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo, , Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
Me qira
, , Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo, , Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
 • 550€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--M170
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 103

Përshkrimi

Banesë me qira 3+1 te Mati 1 

 

►Kodi:M170

►Lokacioni:Mati 1, përball  LORIANO RESTAURANT

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 3Dhoma Gjumi, Banjo, WC, Depo, Ballkon.

►Kati 7 me dy lifta

 ►Sipërfaqja: 103m²

►Info shtesë:Banesa i ka mobiljet moderne, dhe është shum afëer Rrugës B

►Çmimi:550€ + depoziti. 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
 • Zip/Postal Code 10.000
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on June 13, 2022 at 1:58 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--M170
 • Çmimi: 550€
 • Madhësia e pronës: 103 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi