Kat shtëpie me qera 2+1 te Mati 1

 • 250€
, , Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo, , Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
Me qira
, , Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo, , Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
 • 250€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--M169
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90

Përshkrimi

Kat shtëpie me qera 2+1 te Mati 1

►Kodi:M169

►Lokacioni:Mati 1, Rr.Fazli Gashi afër shkollës Pavarsia

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma Gjumi, Banjo, Ballkon. 

►Kati 1 me hymje të vecantë

►Ngrohje qendrore (shpenzimet i jek pronari)

►Sipërfaqja 90m²

►Info shtesë: Shum e përshtatshme për një familje, Parking, ka dhe kopshtin.

►Çmimi:250€ + depoziti. 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
 • Zip/Postal Code 10.000
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on June 10, 2022 at 9:08 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--M169
 • Çmimi: 250€
 • Madhësia e pronës: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi