Banesë me qera 2+1 te Rruga B

 • 280€
, Pristina, Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, , Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
, Pristina, Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, , Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 280€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--M168
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Banesë me qera 2+1 te Rruga B

►Kodi:M168

►Lokacioni:Rruga B, mbi Heb’s Kosova

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma Gjumi, Banjo, Ballkon me xhama lëvizës

►Kati 10 me 2 lifta, hyrje e veqante

►Info shtesë: Lëshohet per familjarë osë qifte dhe për kohë më të gjatë.Posedon klimë, ngrohje qendrore. E lirë prej 1 Korrikut

►Çmimi:280€ + depoziti. 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

 • Adresa Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10060
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on June 6, 2022 at 3:27 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--M168
 • Çmimi: 280€
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi