PentHouse me qera e përshtatshme për zyre te Mati 1

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

PentHouse me qera e përshtatshme për zyre te Mati 1

 

►Kodi:M143

►Lokacioni:Mati 1, Rr.Mbreti Genc, Kompleksi “LuleDielli” https://goo.gl/maps/817td1ni4fNPpUtG8

►Renditja:

►7 Dhoma pune, 3 Banjo, 2 Terasa të mëdha, 3 Garazha private, dhe ka shum vende për parking .

►Kati 8 me lift.

►Sipërfaqja:380m²

►Info shtesë: PentHouse është në gjendje të re dhe tërsisht e finalizuar, secila dhomë është e klimatizuar( ngrohje dhe ftohje), me klimë të vecantë inverter A+++,dhe kuzhinën e ka të montuar.

►Çmimi:1100€+depozit.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

 

Adresa

Detaje

Updated on February 11, 2022 at 11:03 am

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi