Shitet banesa 2+1 në Rrugën B, te Royall Mall

  • 88,000€
, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

  • Banesë
  • Lloji i pronës

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 në Rrugën B, te Royall Mall

 

►Kodi:M135

►Lokacioni:Rruga B, mbrapa Royall Mall-it, Ndërtimi i “Alko Impex”

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Depo, Ballkon, Garazhë

►Kati 3 me lift

►Sipërfaqe:87.8m².

►Kontratë te Noteri

►Info shtesë: Banesa ka një qeragji, banesa shitet me garazhë dhe e mobilume.

►Çmimi:88,000€. 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

[email protected]

 

 

Adresa

Detaje

Updated on April 14, 2022 at 11:43 am
  • Çmimi: 88,000€
  • Lloji i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi