Lëshohet banesa me qera 2+1 në Rr.Ndue Përlleshi

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Kodi i shpalljes (ID): M126

Lokacioni: https://goo.gl/maps/9ne3s4ZfC4AntLHU6

Banesa gjendet te MarkIng, në rrugën Ndue Përlleshi , Kompleksi Urban Living II.

Banesa është në katin e 7, ende e pa banuar e gatshme per banim.

Banesa ka 84m2, me sallon te madh me kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 banjo, banesa eshte pa mobilje vetem me kuzhine.

Banesa ka nxemje nen dysheme, 2 lifta, kamera te sigurise, me pamje kah oborri, dhe ka qasje të shpejt në rrugën B, me parking mbi toksor dhe garazha me depo 8.5m2 në këtë cmim.

Cmimi pa mobilje: 450 Euro për banim ose zyre.

Cmimi me mobilje: 600 Euro i negociushem.

Kontakt: 049 117 118

Viber: +383 49 117 118

Whatsapp: +38349117118

[email protected]

 

Adresa

Detaje

Updated on August 12, 2022 at 9:06 am

Infot e kontaktit

S
Lavdrim Demiri
  • Lavdrim Demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Lavdrim Demiri
  • Lavdrim Demiri