Banesë 2+1 me qera afër Maxit 24

 • 600€
 • 600€
Rruga B, Pristina, Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, , Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
Rruga B, Pristina, Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, , Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 600€
 • 600€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- -M124
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 94

Përshkrimi

Banesë 2+1 me qera afër Maxit 24

 

Kodi:M124

Lokacioni: Rruga B dhe C, afër Maxit 24

 

Renditja:

➡ Sipërfaqja:94m².

✅ Sallon me kuzhinë, | 2 Dhoma gjumi, | 2 Banjo, Ballkon, vendparkim & garazh.

✅ E përshtatshme për banim dhe zyre po ashtu

✅ Kati 1, me lift.

✅ Ngrohje me Termokos

🔹 Çmimi:E pa mobiluar 600€ + depoziti, ndërsa e mobiluar 800€ + depoziti

 

A.D

Kontakt: 049 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 

 • Adresa Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Rruga B
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on August 1, 2022 at 11:31 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- -M124
 • Çmimi: 600€
 • Madhësia e pronës: 94 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:
Banesë 2+1 me qera afër Maxi 24

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D