Shitet banesa 2+1 te Mati 1 rr.Muahrrem Fejza 🏬

 • 1,150€
 • 1,150€
Mati 1, Prishtnë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Shitet
Mati 1, Prishtnë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 1,150€
 • 1,150€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - M123
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 82.4

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 te Mati 1  rr.Muahrrem Fejza 🏬

Banesa e re dhe e gatshme për banim 

 

✅ Kodi: M123

📍Lokacioni: https://goo.gl/maps/qZX2rDqtBtoVhJs9A

🎏 Adresa: Rr. “Muharrem Fejza” – Prishtinë 

 

Renditja: ⤵

 

✅ Kati 1️⃣

📐 Sip: 82.4m²

✅  Salllon me kuzhine

2️⃣ Dhoma gjumi 

2️⃣ Banjo 

✅ Ballkon

🔥 Nxemje qendrore

🔹 Çmimi: 1150m² € (nuk diskutohet)

➡ Banesa posedon edhe një bodrum-depo

🏗 Ndertuesi: Art Construction

 

A.D

 

Na kontaktoni nga ora  09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtnë
 • Zip/Postal Code 10060
 • Lagjja Mati 1
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on October 24, 2022 at 8:34 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - M123
 • Çmimi: 1,150€
 • Madhësia e pronës: 82.4 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D