Shitet banesa 2+1 në Rrugën C

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 në Rrugën C

 

►Kodi:M121

►Lokacioni:Rruga C, afër banesave të Tregtisë

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Banjo, Shpajz, Ballkon,

►Kati 8 me 2lifta. 

►Ngrohje me Rrymë

►Sipërfaqe:86.6m², dhe 1.5m²(=88.1m²) hapsira per shfrytëzim të përbashkët.

🔷 Çmimi:1050€/m² 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

 [email protected]

Adresa

Detaje

Updated on November 23, 2022 at 4:39 pm

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi