Shitet banesa 2+1 në Rrugën C

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 në Rrugën C

 

►Kodi:M121

►Lokacioni:Rruga C, afër banesave të Tregtisë

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Shpajz, Ballkon,

►Kati 8 me 2lifta. 

►Ngrohje me Rrymë

►Sipërfaqe:86.6m², dhe 1.5m²(=88.1m²) hapsira per shfrytëzim të përbashkët.

►Me kontratë te Noteri.

►Info shtesë:Banesa është e gatshme në fillim të 2022

.►Çmimi:950€/m² (83695 €)

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

 [email protected]

Adresa

Detaje

Updated on December 30, 2021 at 11:11 am

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi