Shitet banesa 1+1 afër rrugës B

  • 58,500€
, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

  • Banesë
  • Lloji i pronës

Përshkrimi

►Kodi: M120

►Lokacioni:Rruga B, Rr. Jakov Xoxa, me pamje nga Bregu i Diellit dhe Rruga B. Kompleksi Royal.

►Renditja:

►Sallon, Kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Ballkon.

►Kati 8 me lift 

►Ngrohje me Termokos

►Siperfaqja: 55m²

►Fleta poseduese është në proces, për momentin kontrata bëhet te Avokati.

►Info shtesë: Pranoj edhe ndrrim me ndonjë veturë deri në 7000€.
  Ka parking të mjaftueshëm.

.►Çmimi: 58500€.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

Adresa

Detaje

Updated on April 5, 2022 at 9:40 am
  • Çmimi: 58,500€
  • Lloji i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Shitet

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi