Lëshohet  banesa me qira 2+1 në Lagjen Kodrina 🏬

 • 300€
 • 300€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - M119
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80

Përshkrimi

Lëshohet  banesa me qira 2+1 në Lagjen Kodrina 🏬

 

►Kodi:M119

►Lokacioni:Lagjia Kodrina, te banesat e Tregtisë

►Renditja: ⤵

►Siperfaqja:80m²

►Sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon, Depo, Garazhë.

►Kati i 7️⃣ me lift

►Info shtesë: Banesat lëshohen të pa mobiluara vetëm kuzhinën e ka të montuar ( Lavatriçe dhe TV nuk ka)

►Çmimi: 300€ depoziti diskutohet 

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

Adresa

Detaje

Updated on January 6, 2023 at 4:38 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - M119
 • Çmimi: 300€
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D