Shiten 2 Banesa afër shkolles Mileniumi 3, Mati 1

 • 1,050€
 • 1,050€
Mati 1, Prishtinë, Isa Kastrati, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 268, Kosovo, , Isa Kastrati, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 268, Kosovo
Shitet Super ofertë
Mati 1, Prishtinë, Isa Kastrati, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 268, Kosovo, , Isa Kastrati, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 268, Kosovo
 • 1,050€
 • 1,050€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- -M119
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65 & 92

Përshkrimi

Shiten 2 Banesa afër shkolles Mileniumi 3, Mati 1

 

Kodi:FK119

Lokacioni:https://goo.gl/maps/wfLRZZ5ye8uknntx8

 

Banesa 1

 

Renditja

 

✅ Sip.65 m2

✅ Sallon me kuzhinë, | 1 dhomë gjumi, | Banjo dhe ballkon

✅ Kati i 2, me lift me fletë poseduese

🔹 Çmimi:1050€ /m2

 

Banesa 2 

 

Renditja

 

✅ Sip.92 m2

✅ Sallon me kuzhinë, | 3 dhoma gjumi, | banjo dhe ballkon

✅ Kati i 4 me lift , me fletë poseduese

✅ Rr.Isa Kastrati-ndertuesi Arkos

🔹 Çmimi:1050€ /m2

 

A.D

 

Kontakt:049 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 • Adresa Isa Kastrati, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 268, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Mati 1
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on July 8, 2022 at 1:42 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- -M119
 • Çmimi: 1,050€
 • Madhësia e pronës: 65 & 92 m²
 • Land Area: 65 & 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:
Shiten 2 Banesa afër shkolles Mileniumi 3, Mati 1

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D