Shitet banesa 2+1 në Rrugën B🏬 🏬

  • 1,300€

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 në Rrugën B 🏬

 

*️⃣ Kodi:M117

📍 Lokacioni:Rruga B, prapa Matisse, Rr.Jakov Xoxa, Objekti Urban Living 2,Ndërtuesi Mark-ing. 

►Renditja: ⤵

📐 Siperfaqja:98.2m² 

✅ Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, 2Banjo, Ballkon

✅ Kati 2️⃣dhe 3️⃣, me lift

✅ Ngrohje me Termokos.

✅ Kontratë te Noteri

🌆 Pamjen e ka kah perendimi në drejtim te rrugës B dhe nga oborri i objektit

🔷 Çmimi: 1300€ /m2

 

 Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

 

Adresa

Detaje

Updated on December 15, 2022 at 1:56 pm
  • Çmimi: 1,300€

Infot e kontaktit

S
A D
  • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
  • A D