Banesë e re 1+1 me qira, Mati 1 🏬 ✨

 • 380€
 • 380€
Mati 1, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
Mati 1, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 380€
 • 380€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - M101
 • BanesĂ«
 • Lloji i pronĂ«s
 • 1
 • DhomĂ« gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85
 • m²

PĂ«rshkrimi

Banesë e re 1+1 me qira, Mati 1 🏬 ✨

 

PĂ«rshkrimi

Lëshohet banesa e re me qira 1+1 te Muharrem Fejza, banesa është e re e sapo ndërtuar dhe e mobiluar. Ngrohjen me rrymë por mund me mundësi kyçje në Termokos.

Banesa lëshohet për çifte dhe familjarë dhe për afat gjatë. 👨‍👩‍👦

 

Kodi: M101

Lokacioni: Furra Saranda

 

Renditja: ⤵

âś… Sip.85 m2

✅ Sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo dhe ballkon

âś… Kati i 2, me lift

✅ Ngrohja me rrymë, termokosin e ka të lidhur

✅ Lëshohet për çifte dhe familjare për afat gjatë. 👨‍👩‍👦

ℹ Banesa është e re dhe e pabanuar.

🔷 Çmimi: 380 € + depoziti

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti PrishtinĂ«
 • Zip/Postal Code 10060
 • Lagjja Mati 1
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 3, 2023 at 4:28 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - M101
 • Çmimi: 380€
 • MadhĂ«sia e pronĂ«s: 85 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: BanesĂ«
 • Statusi i pronĂ«s: Me qira

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D