Kat shtëpie me qera, në lagjen e Spitalit 🏘

 • 350€
 • 350€
Lagja e Spitalit, Pristina, Mark Raka, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Mark Raka, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira
Lagja e Spitalit, Pristina, Mark Raka, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Mark Raka, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 350€
 • 350€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - LS93
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 120

Përshkrimi

Kat shtëpie me qera, në lagjen e Spitalit

Kodi:LS93

Lokacioni:https://maps.app.goo.gl/zM8o3YKVaTnYmUw3A

 

 ⬇Renditja:

 

✅ Sip. 120 m2

✅ Hapesirë e përshtatshme të shfrytëzohet për qerdhe apo zyre.

✅ Salloni, kuzhina e vequar nga salloni, dhomë, gjumi, banjo dhe depo

🔹 Ngrohje qëndrore me dru, por që mund të ndërrohet të bëhet me pelet apo rrymë,

ℹ Mobilohet për banim, vetëm për kontratë 1 vjeqare,

🅿 Posedon edhe parking

🎏 Rr: Mark Raka, afër “Taverna Simfonia e Arrave”

💶 Çmimi:350 € + depoziti

 

 

Kontakt:+383 49 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Mark Raka, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Lagja e Spitalit
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:32 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - LS93
 • Çmimi: 350€
 • Madhësia e pronës: 120 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:
Kat shtëpie me qera, në lagjen e Spitalit 🏘

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D