Lëshohet banesa me qera 3+1 në Lagjen e Spitalit  

Prishtinë

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera 3+1 në Lagjen e Spitalit

 

►Kodi:LS79

►Lokacioni:Lagjia e Spitalit. Rr.Elbasani, mbrapa QKUK-së

►Renditja:

►Sallon, Kuzhinë, 3Dhoma gjumi, 2Banjo( njëra e perbashket, tjetra për dhomen e çiftit), Ballkon i madh.

►Kati 2 , me 2lifta, njëri për 13 persona tjetri 6.

►Ngrohje me rrymë,  ngrohje dysheme, termostat ne cdo dhomë

►Hapsirë e vecantë për garderobën e çiftit

►Siperfaqja:108m²

►Info shtesë: Objekti është i ri dhe i lëshuar për shfrytëzim këtë vit. Banesa është e pa mobiluar.

►Çmimi:400€+depozit. 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

 

 

Adresa

  • Qyteti Prishtinë

Detaje

Updated on June 27, 2022 at 11:35 am
  • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi