Lëshohet banesa me qera 2+1 në Lagjen e Spitalit

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera 2+1 në Lagjen e Spitalit

 

►Kodi:LS76

►Lokacioni:Lagjia e Spitalit. Rr.Elbasani, mbrapa QKUK-së

►Renditja:

►Sallon, Kuzhinë, 2Dhoma gjumi, 2Banjo( njëra e perbashket, tjetra për dhomen e qiftit, Ballkon.

►Kati 10, me 2lifta, njëri për 13 persona tjetri 6.

►Ngrohje me rrymë,  ngrohje dysheme, termostat ne cdo dhomë

►Siperfaqja:92m²

►Info shtesë: Objekti është i ri dhe i lëshuar për shfrytëzim këtë vit. Banesa është e pa mobiluar.

►Çmimi:300€+depozit. 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

Adresa

Detaje

Updated on December 23, 2021 at 4:02 pm

Infot e kontaktit

S
A D
  • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
  • A D