BanesĂ« 2+1 me qira, te Prishtina e Re 🏬

 • 330€
 • 330€
Prishtina e Re, PrishtinĂ«, Prishtina e Re, ÇagllavicĂ« (PrishtinĂ«), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtina e Re, ÇagllavicĂ« (PrishtinĂ«), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Me qira
Prishtina e Re, PrishtinĂ«, Prishtina e Re, ÇagllavicĂ« (PrishtinĂ«), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtina e Re, ÇagllavicĂ« (PrishtinĂ«), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • 330€
 • 330€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ-- LS73
 • BanesĂ«
 • Lloji i pronĂ«s
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 82
 • mÂČ

PĂ«rshkrimi

BanesĂ« 2+1 me qira, te Prishtina e Re 🏬

 

Kodi:LS73

 

📐 Sip. 82 m2

✅ Sallon me kuzhinĂ«

✅ 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, depo

✅ Kati i 3ïžâƒŁ, me lift

✅ Ngrohja nĂ«n dyshme

🅿 Parking tĂ« pĂ«rbashkĂ«t

🏗 NdĂ«rtuesi Ariani Company

đŸ”· Çmimi: 330 € me mobilje dhe 250 € pa mobilje

 

A.D

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📹 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Prishtina e Re, ÇagllavicĂ« (PrishtinĂ«), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti PrishtinĂ«
 • Zip/Postal Code 10150
 • Lagjja Prishtina e Re
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on November 21, 2022 at 5:03 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ-- LS73
 • Çmimi: 330€
 • MadhĂ«sia e pronĂ«s: 82 mÂČ
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: BanesĂ«
 • Statusi i pronĂ«s: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D