SHITET TRUALLI NË LAGJEN QENDRESA

 • 300,000€
 • 300,000€
Qëndresa, Prishtinë, Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 35000, Kosovo, Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 35000, Kosovo
Shitet
Qëndresa, Prishtinë, Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 35000, Kosovo, Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 35000, Kosovo
 • 300,000€
 • 300,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - LQ101
 • Truall për shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 8

Përshkrimi

🔥🔥 SHITET TRUALLI NË LAGJEN QENDRESA 🔥🔥
💥💥 The plots for sale in Qendresa Veternik 💥💥
🔸 Kodi: LQ101
📌 Lokacioni: Veternik, Pas qendrës tregtare Grand Store, Rezonancës, dhe Bau Market.
✅ 8 ari në lagjen Qendresa Rr.Agim Çavdërbasha 300.000 € 👉 https://goo.gl/maps/GnxdZaMfc3nyweeCA
⚠️⚠️  Lagjia ka pozitë të favorshme, e ka qetësinë e duhur për banim, poashtu qasje të lehtë në qendër të qytetit, në autostradë, magjistrale. Qendrat e mëdha tregtare, universitete private, xhamia, të gjitha përskaj lagjes. Poashtu së shpejti edhe shkolla fillore do të ndërtohet. Të gjitha gjërat që i duhen një familjeje të gërshetuara në një vend. Për shkak të përespektivës që ofron si lagje i ngritet vlera çdo ditë. Mos hezitoni të bëheni pjesë e lagjes.
Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00
📞 045 117 118
Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo
 • Adresa Qëndresa, Çagllavica 1, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 35000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip/Postal Code 35000
 • Lagjja Qëndresa
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 7, 2022 at 9:25 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - LQ101
 • Çmimi: 300,000€
 • Madhësia e pronës: 8 m²
 • Land Area: 8 m²
 • Lloji i pronës: Truall për shtëpi
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
A D
 • A D