Lokali ne shitje ne Ulpiane (U94)

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Lokali ne shitje ne Ulpiane (U94)

►Kodi: U94

►Lokacioni : Te Fontana, ne Ulpiane( perballe Konviktave) rr:Hakif Zejnullahu nr 61

►Flete poseduese 26m²

►Terasa 20m² me leje nga komuna per shfrytezim te hapsires publike
►Vend per shfrytezim edhe para terases, parking te mjaftushem

►Çmimi: 75 000 € . Mundesi me kompenzim me veture apo banes 55m²

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Adresa

Detaje

Updated on February 19, 2022 at 11:45 am

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri