Lokal me qera 200m² te Qamo construction

 • 900€
 • 900€
Dardania, Fushë Kosovë, Albulena, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, , Albulena, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
Me qira Super ofertë
Dardania, Fushë Kosovë, Albulena, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, , Albulena, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • 900€
 • 900€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZFk - - 207
 • Dyqan / Lokal
 • Lloji i pronës
 • 200

Përshkrimi

Lokal me qera 200m² te Qamo construction

 

Kodi:Fk207

Lokacioni: Qamo Construction

 

✅ Sip. 200 m2

✅ Lokali i ri dhe i pershtatshem per veprimtari te ndryshme afariste.

🌇 Me pamje kah restorant dhe kopshti.

🔹 Çmimi: 900 €

 

A.D

Kontakt: 044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Albulena, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 10012
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on May 4, 2022 at 4:30 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZFk - - 207
 • Çmimi: 900€
 • Madhësia e pronës: 200 m²
 • Lloji i pronës: Dyqan / Lokal
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:
Lokal me qera 200 m2 te Qamo Construction

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D